AktualonosciOgłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 27.09.2020 r. XXVI Niedziela zwykła

1. Dziś o godz. 12.00 uroczystość I Komunii św. Dziękuję Rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie uroczystości za wystrój kościoła na dzisiejsza uroczystość. Jest to wspólny dar dzieci komunijnych i Pary Młodej . Bóg zapłać.
2. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Różaniec o godz. 17.30 a potem msza św. Zapraszam serdecznie dzieci na różaniec . Bedzie specjalny konkurs różańcowy. Szczegóły podam w przyszła niedzielę i dzieciom na katechezie. W sobotę różaniec będzie po mszy św. o godz. 8.00 w niedzielę w kościółku po mszy św. o godz. 15.00. W pierwszy piątek miesiąca również o godz. 17.30. nie będzie mszy św. o godz. 8.00 w piątek. Dzieci klasy IV przychodzą na 17.30 na różaniec i na msze św.
3. Za tydzień pierwsza niedziela msza św. w kościółku i różaniec o godz. 15.00. Zapraszam
4. Wybudowaliśmy nagrobek dla ks. kan. Henryka Godlewskiego na naszym cm. Był on prefektem szkół w Płocku. Ostatni rok życia spędził w Niedzborzu u ks. Osowskiego. Był kapłanem bardzo wykształconym jak na tamte czas. Służył pracą w naszej parafii przez 1 rok. Koszt tego nagrobka to 4 tys zł.
5. Również w tym tygodniu uporządkowaliśmy staw, który znajdują sie na terenie plebanijnym. Zostaje uporzadkowanie teren wokoło rozwiezienie ziemi. Koszt tej pracy to 4 tys. złotych
6. Bóg zapłać za ofiary na tacę.
7. Gazety są na stoliku Gość Niedzielny. Są w zakrystii do nabycia kalendarze rolnika. Zapraszam do nabywania.
8. We wtorek nie będzie mszy św. Nie będzie rownież czynna kancelaria jestem w godzinach popołudniowych w Kurii na spotkaniu w sprawie remontu plebanii.
9. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali w tym tygodniu przy porządkowanie drzewa przy kościółku. Dziękuję również za dokonaną ekspertyzę elektryczne w kościółku. Serdeczne dziękuję.